بورس بازار کابینت روشوئی در تهران

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

بورس بازار کابینت روشویی در تهران

امروزه تنوع و گستردگی بالا در انواع محصولات ساختمانی بهداشتی موجب شده تا بازارها شکل دیگری به خود بگیرند و شاهد آن هستیم که هر روز بازارهای تخصصی تر ایجاد میشود. کابین روشوئی یکی از اقلامی است که به دلیل تنوع زیاد محصول، بازارهای اختصاصی خود را در تهران دارد. در هر یک از این بازارها شما میتوانید متناسب با سلیقه، کاربرد و بودجه خود، کابینت روشوئی مورد نظرتان را خریداری کنید.

در این مقاله قصد داریم تا بازرهای تخصصی تهران که در حوزه کابینت روشوئی و تجهیزات بهداشتی ساختمان فعالیت دارند به شما معرفی کنیم.

خیابان بنی هاشم

این خیابان یکی از قدیمی ترین بورس های کالای ساختمانی بهداشتی است. در ابتدا این خیابان مرکز فروش انواع مصالح ساختمانی بوده است اما با توجه به رشد ساخت و ساز، انبارها به پاساژهای مدرن تبدیل شدند و امروزه به عنوان یکی از بازارهای اصلی در حوزه کالای ساختمانی بهداشتی، شیرآلات و کاشی و سرامیک شناخته میشود. مزیت این بازار در تنوع کالایی از نظر کیفیت و قیمت است و هر سلیقه میتواند کالای مورد نظر خود را در آنجا پیدا کند.

همچنین وجود دو ایستگاه مترو شهید زین الدین و خواجه عبداله انصاری در این خیابان باعث شده تا دسترسی به این بازار راحتتر بوده و مشتریان اقبال بیشتری به این بازار داشته باشند.

خیابان شیراز

این خیابان در تقاطع خیابان ملاصدرا و در نزدیکی میدان ونک واقع شده است و برای طراحان داخلی یکی از بازارهای مهم به حساب می آید. خیابان شیراز به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم میشود که عمدتا در قسمت جنوبی بازار بیشتری در حوزه کالای ساختمانی بهداشتی وجود دارد. تجمیع انواع برندهای لوکس و خارجی در زمینه شیرآلات، چینی آلات بهداشتی، تجهیزات سرویس بهداشتی و حمام، تجهیزات آشپزخانه و همچنین کاشی و سرامیک جذابیت خاصی به این بازار داده است و فعالان در حوزه ساخت و سازهای لوکس در این بازار کالای مورد نظر خود را پیدا میکنند. با توجه به بافت منطقه و همچنین برندهای موجود در این بازار، میانگین قیمت ها نسبت به بازارهای دیگر بالاتر است اما همچنان طرفداران خود را داشته و از رونق خوبی برخوردار است. یکی از ایرادات این بازار عدم وجود جای پارک کافی و نبود ایستگاه مترو در نزدیکی این خیابان است. ایستگاه مترو شهید حقانی نزدیک ترین ایستگاه مترو به این خیابان است پس اگر قصد خرید از این بازار را دارید نسبت به این موضوع برنامه ریزی داشته باشید.

چهار راه گلوبندک

یکی از قدیمی ترین محله تهران منطقه بازار پانزده خرداد و چهارراه گلوبندک میباشد. این بازار بیشتر در حوزه شیرآلات و تجهیزات و لوازم مربوط به تاسیسات فعالیت دارد اما از آنجا که مربوط به کالاهای ساختمانی و بهداشتی میباشد میتوان با کمی جستجو کالای مورد نظر خود را در آنجا یافت. در این بازار بیشتر برندهای داخلی حضور دارند و به دلیل رقابت بالا در فروش خبری از اجناس با قیمت های نجومی نیست. و میتوانید اجناسی را با کیفیت و قیمت متوسط در این بازار خرید کنید. مسیرهای دسترسی فراوان و ایستگاه مترو پانزده خرداد از ویژگی های این بازار هستند اما به خاطر ترافیک بسیار زیاد این منطقه اصلا نمیتوان جای پارک مناسبی پیدا کرد. اما حضور شعب شرکت های باربری داخلی و همچنین پیک های موتوری بسیار زیاد میتواند مشکل شما را در حمل و نقل رفع کند.

خیابان آیت الله کاشانی

وسعت شهر تهران و طولانی بودن مسیرهای رفت و آمد در شهر باعث میشود تا در برخی از مناطق بازارهایی برای رفع نیاز شهروندان در آن منطقه شکل بگیرید. خیابان آیت الله کاشانی که در غرب تهران واقع شده است توانسته است تا حد بسیار زیادی نیاز ساکنین غرب تهران را در حوزه کالاهای ساختمانی بهداشتی برآورده سازد. وجود انواع برندهای مختلف داخلی و خارجی، طیف وسیعی از انتخاب را در اختیار شما میگذارد و تقریبا از نظر قیمت و کیفیت اجناس در سطح متوسط رو به بالا قرار دارد.

خیابان فرجام

برای ساکنین شرق تهران، خیابان فرجام بهترین و نزدیک ترین منطقه برای تامین کالاهای بهداشتی و ساختمانی است. حضور بیشتر برندهای داخلی در این بازار توانسته است تا توجه مشتریانی که به دنبال قیمت های مطلوب تری هستند را به خود جلب کند. وجود بازار مبلمان و کابینت در نزدیکی این خیابان باعث شده است تا اقبال مردم به این بازار بیشتر شود همچنین به دلیل فعالیت کارگاه های کابینت سازی در نزدیکی این منطقه، تعداد قابل توجهی از تولید کنندگان کابینت روشوئی در این بازار حضور مستقیم دارند و تولیدات خود را بدون واسطه به فروش میرسانند و این یعنی قیمت و کیفیت رقابتی تر نسبت به سایر بازارهای مشابه. ایستگاه های مترو علم و صنعت، سرسبز و تهران پارس، دسترسی به این منطقه را راحت تر میکند.

خیابان زمزم

این بازار در جنوب تهران واقع شده است و بیش از ۹۰ درصد آن را برندهای ایرانی تشکیل داده اند و سبد کالایی کاملی از کابین روشوئی، شیرآلات و کاشی و سرامیک در این بازار حضور دارد. ویژگی این بازار قیمت های پایین تر نسبت به سایز بازارهاست و مخصوص کسانی است که می خواهند با کمترین قیمت تجهیزات و کالای ساختمانی بهداشتی تهیه کنند که البته نمیتوان انتظار کیفیت بسیار بالایی نسبت به قیمت داشت. ایستگاه مترو زمزم در نزدیکی این بازار قرار دارد.

امروزه با توجه با گسترش فعالیت تولیدکنندگان در بستر اینترنت برای حضور مستقیم در بازار و حذف واسطه های فروش میتوان با کمی جستجو به تولیدکنندگان اصلی رسید و با بهترین کیفیت و قیمت کالای خود را خریداری کنید. گروه بازرگانی ونتو توانسته است با دسترسی دست اول به مواد اولیه با کیفیت در صنعت کابینت روشویی، کیفیت و قیمت بسیار مناسبی را برای انواع کابین روشوئی ارائه دهد.

مقالات بیشتر